نمایش نتایج: از 1 به 18 از 18

موضوع: قطع نوک انگشت کوچک دست غیر تخصصی برای معافیت از سربازی

3707
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45843
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

قطع نوک انگشت کوچک دست غیر تخصصی برای معافیت از سربازی

سلام من 19 سالم 1 سال دیگه باید برم سربازی و بسیار استرس دارم و به زندگی نا امید چون مدرکم سیکله جای سخت میوفتم و باید برم تو امنیتی یا خلا بشورم و دو سال نوکری اینو اونو بکنم.دوسالم کم چیزی نیست من اگه 60 سالم عمر کنم 2 سال زندگی یعنی یک سی ام عمرم رو که میتونم در این جهان بمونم از دست میدم.یک فکری مدام تو ذهنم میچرخه که نوک انگشت کوچک دست چپمو یجوری قطع کنم که بتونم معافیت بگیرم هرچی هم فکر میکنم کل کارایی که از این انگشت تو عمرم میتونم بکنم کمتر دو سال زجر و عذابه و میتونم راحت کارای روزانه زندگیمو انجام بدم.من کلا ادم درونگراییم و از بچگی تحمل محیط های شلوغ و احمقانه ای مثل مدرسه نداشتم اگه تنهایی میخوندم خیلی بیشتر میتونستم پیشرفت کنم چه برسه به اینکه بخوام تو سربازی دووم بیارم.نظر شما چیه ایا ارزشش رو داره؟اونایی که میخوان بگن سربازی میری مرد میشی یا دخترایی که سربازی رو ادم شدن پسرا میدونن لطفا الکی نظر ندن.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : قطع نوک انگشت کوچک دست غیر تخصصی برای معافیت از سربازی

سلام دوست عزیز
    یهنی الآن ماهایی که سربازی رفته ایم، عمرمونو تلف کرده ایم؟
    این نوعی وظیفه است که باید همه انجام بدن. از طرفی، من با دیپلم رفتم و پارتی هم نداشتم ولی به دلیل توانمندیهام دو نفر فوق لیسانس زیر دستم بودند.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط سرباز نمایش پست ها
    سلام من 19 سالم 1 سال دیگه باید برم سربازی و بسیار استرس دارم و به زندگی نا امید چون مدرکم سیکله جای سخت میوفتم و باید برم تو امنیتی یا خلا بشورم و دو سال نوکری اینو اونو بکنم.دوسالم کم چیزی نیست من اگه 60 سالم عمر کنم 2 سال زندگی یعنی یک سی ام عمرم رو که میتونم در این جهان بمونم از دست میدم.یک فکری مدام تو ذهنم میچرخه که نوک انگشت کوچک دست چپمو یجوری قطع کنم که بتونم معافیت بگیرم هرچی هم فکر میکنم کل کارایی که از این انگشت تو عمرم میتونم بکنم کمتر دو سال زجر و عذابه و میتونم راحت کارای روزانه زندگیمو انجام بدم.من کلا ادم درونگراییم و از بچگی تحمل محیط های شلوغ و احمقانه ای مثل مدرسه نداشتم اگه تنهایی میخوندم خیلی بیشتر میتونستم پیشرفت کنم چه برسه به اینکه بخوام تو سربازی دووم بیارم.نظر شما چیه ایا ارزشش رو داره؟اونایی که میخوان بگن سربازی میری مرد میشی یا دخترایی که سربازی رو ادم شدن پسرا میدونن لطفا الکی نظر ندن.
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوست عزیز .
    از آسیب رساندن به خودتون برای معافیت از سربازی پرهیز کنید چون میتونه بعدا براتون مشکلات روحی زیادی به سبب نقص عضو به وجود بیاره که غیر قابل جبرانه علاوه براین با کارشناسی شدن اتفاق احتمالاش بالاست که مشخص بشه عمدا این اتفاق افتاده
    ضمن اینکه شما با این آسیب هنوز میتونید عملکرد مطلوبی داشته باشید احتمال معافیت شما کم هست
    بنابراین به شما پیشنهاد میکنم باتوجه به اینکه منزوی و از محیط های اجتماعی خوشتون نمیاد و قصد فعلی شما برای قطع انگشت که نشان از هیجانی شدن شما داره بهتره دراین مسیر برای کمک به خودتون با روانشناس پیش برین

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42552
    تشکـر
    2,650
    تشکر شده 119 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    5

برو سربازی نگو چیست سربازی
    که سرمایه زندگیست سربازی
    برو مرد شو و برگرد که در آینده برای زن و بچت خاطره بگی

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44694
    تشکـر
    292
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پسرا باید برن سربازی
    که وقتی تو خونه هستن یه جورابشون تو سالن نباشه یکیش تو آشپز خونه
    باید مرد بشی نه اینکه خودتو عیب دار کنی

ما دخترا فرشته ایم

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    1
    تشکـر
    477
    تشکر شده 414 بار در 135 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط من الهه هستم نمایش پست ها
    پسرا باید برن سربازی
    که وقتی تو خونه هستن یه جورابشون تو سالن نباشه یکیش تو آشپز خونه
    باید مرد بشی نه اینکه خودتو عیب دار کنی

ما دخترا فرشته ایم
    امضای ایشان

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45843
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Saltanat نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوست عزیز .
    از آسیب رساندن به خودتون برای معافیت از سربازی پرهیز کنید چون میتونه بعدا براتون مشکلات روحی زیادی به سبب نقص عضو به وجود بیاره که غیر قابل جبرانه علاوه براین با کارشناسی شدن اتفاق احتمالاش بالاست که مشخص بشه عمدا این اتفاق افتاده
    ضمن اینکه شما با این آسیب هنوز میتونید عملکرد مطلوبی داشته باشید احتمال معافیت شما کم هست
    بنابراین به شما پیشنهاد میکنم باتوجه به اینکه منزوی و از محیط های اجتماعی خوشتون نمیاد و قصد فعلی شما برای قطع انگشت که نشان از هیجانی شدن شما داره بهتره دراین مسیر برای کمک به خودتون با روانشناس پیش برین
    داداش میخوام بند سر انگشتی دستمو قطع کنم اینجوری معافیت میدن؟؟یا شنیدم که اگه همجنسگرا باشی معاف میشی درسته؟؟؟

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45843
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Saltanat نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوست عزیز .
    داداش بخدا قسمت میدم کمکم کن من چند ساله سیگار میکشم 1 سال دیگه برم سربازی با اون وضعیت شخمی پادگانا حتمی کرونا میگیرم اونجا هم درمان درست حسابی نداره بمیرمم هیچکس به شخمش نیست اخه کی به مرگ یه سرباز توجه میکنه؟؟یه کمکی برام بکن یه لطفی بکن بگو چجوری خودمو از سربازی نجات بدم معاف شم الان 5 و نیم صبحه خوابم نمیبره.هر وقت به این بدبختی فکر میکنم اینقدر عصبانی میشم ازین مملکت که با سیگار کشیدن و صدمه زدم به خودم خودمو تخلیه میکنم اگرم یه سیگاری کرونا بگیره کارش تمومه.دادا من نمیخوام الکی برای این و اون حمالی کنم بدون هیچ پاداشی حالم از این کشور به هم میخوره تو فقط بهم بگو هیچ راهی برای معافیت وجود نداره؟چه کاری از دستم برمیاد بکنم یه راه نشونم بده من الان چه حرکتی بزنم؟یعنی هیچ باگی تو این سییستم نظام وظیفه نیست؟؟؟؟؟

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

داداش میخوام بند سر انگشتی دستمو قطع کنم اینجوری معافیت میدن؟؟یا شنیدم که اگه همجنسگرا باشی معاف میشی درسته؟؟؟
    داداش بخدا قسمت میدم کمکم کن من چند ساله سیگار میکشم 1 سال دیگه برم سربازی با اون وضعیت شخمی پادگانا حتمی کرونا میگیرم اونجا هم درمان درست حسابی نداره بمیرمم هیچکس به شخمش نیست اخه کی به مرگ یه سرباز توجه میکنه؟؟یه کمکی برام بکن یه لطفی بکن بگو چجوری خودمو از سربازی نجات بدم معاف شم الان 5 و نیم صبحه خوابم نمیبره.هر وقت به این بدبختی فکر میکنم اینقدر عصبانی میشم ازین مملکت که با سیگار کشیدن و صدمه زدم به خودم خودمو تخلیه میکنم اگرم یه سیگاری کرونا بگیره کارش تمومه.دادا من نمیخوام الکی برای این و اون حمالی کنم بدون هیچ پاداشی حالم از این کشور به هم میخوره تو فقط بهم بگو هیچ راهی برای معافیت وجود نداره؟چه کاری از دستم برمیاد بکنم یه راه نشونم بده من الان چه حرکتی بزنم؟یعنی هیچ باگی تو این سییستم نظام وظیفه نیست؟؟؟؟؟

سلام مجدد

یعنی شما حاضری تظاهر کنی همجنس گرا هستید اما معاف بشین !
    ضمن اینکه به ادعای شما قبول نمیکنن همجنس گراهستی و باید کلی تست و آزمایش و مراتب غربال گری بالینی و روحی رو بگذرونید

مشکلاتی که شما بیان میکنید قابل درک هستن اما باید از راه خودش رسیدگی بشه نه آسیب به خود
    اگر نگران وضعیت کرونا هستین دفترچه سربازی تون رو تکمیل نکنید، و به پلیس +10 تحویل ندین ، و تا زمانی که کرونا بهتر بشه و هم پذیرش شما نسبت به سربازی بالا نره اقدام نکنید
    مشاوره درمورد چگونگی معاف شدن از سربازی و چگونگی آسیب رساندن به خودتون انجام نمیشه !

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45878
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

تمام فکر هایی که داری رو 99.99% پسرایی که رفتن خدمت و اومدن داشتن! آخرش وقتی سربازیت به خوبی و خوشی تموم میشه به این روزها میخندی!!!
    اگرم حس میکنی سوادت کمه برو درس بخون با مدرک برو که راحت تر باشی. در کل اینکه فکرت خیلی مزخرف و حماقتی هستش
    من سربازی رفتم و الان که اینو خوندم گفتم عجب بدبخت ضعیف و النفسی هستش! برو بیا تموم بشه خاک به سرت با این فکرهای کوچیک

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45843
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil2020 نمایش پست ها
    تمام فکر هایی که داری رو 99.99% پسرایی که رفتن خدمت و اومدن داشتن! آخرش وقتی سربازیت به خوبی و خوشی تموم میشه به این روزها میخندی!!!
    اگرم حس میکنی سوادت کمه برو درس بخون با مدرک برو که راحت تر باشی. در کل اینکه فکرت خیلی مزخرف و حماقتی هستش
    من سربازی رفتم و الان که اینو خوندم گفتم عجب بدبخت ضعیف و النفسی هستش! برو بیا تموم بشه خاک به سرت با این فکرهای کوچیک
    ترجیح میدم یه بدبخت ضعیف النفس باشم تا به اسم مردونگی حمالی کنم دسشویی بشورم نگهبانی بدم توی هوای سرد و جون خودمو به خطر بندازم اونم برای چی برای کی؟من به این نظام و این جامعه بدهکار نیستم که طلبمو پس بدم.اگه مرد بودن یعنی تو سری خوردن صد سال سیاهش نمیخوام مرد باشم

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45387
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام وقتتون بخیر
    با ایجاد نقص در بدنتون ایندتونو خراب میکنید.
    کمی دور اندیش باشید و به مشکلات که بعد ممکنه به خاطر این نقص براتون ایجاد شه فکر کنید.

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45878
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ترجیح میدم یه بدبخت ضعیف النفس باشم تا به اسم مردونگی حمالی کنم دسشویی بشورم نگهبانی بدم توی هوای سرد و جون خودمو به خطر بندازم اونم برای چی برای کی؟من به این نظام و این جامعه بدهکار نیستم که طلبمو پس بدم.اگه مرد بودن یعنی تو سری خوردن صد سال سیاهش نمیخوام مرد باشم
    بنده خدا تو بری خدمت امکان داره نقص عضو بشی؟ میدونی اون بند انگشت تو چقدر ارزش بیشتری نسبت به 2 سال سربازی داره؟ 2 میلیارد هم بدی میتونی جایگزینش رو بیاری؟
    اگر نری سربازی موفق هستی و کار و بار داری که نرو و هیچکسی هم باهات کار نداره
    ولی اگر به مشکل میخوری یا قراره ول بچرخی که بنظرم برو حتما و شر این داستان رو کم کن
    چون مطمئن باش تو سربازی تجربیاتی رو کسب می کنی که تو هیچ دانشگاه و محیط کاری نیست
    خود دانی

14. کاربران زیر از soheil2020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45843
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تنها کسایی که از سربازی دفاع میکنن و میگن مرد میشی افراد حسودی هستند که عمر خودشون اونجا تلف شده یا طرف اخوند و زن باشه

16. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46130
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی بده این طرز فکر... قرار نیست بکشنت که... یه سربازیه سادست

17. کاربران زیر از rosoubgir بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46138
    تشکـر
    10
    تشکر شده 35 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    4

سلام عزیز
    اولا که خدا بزرگتر از مشکلاتته... به اون توکل کنی همه چیز حله
    بعدشم تو اگه اینقدر از سربازی میترسی و کارت رو هم داری خب نرو
    نهایتش غیبت می خوری و خارج از کشور نمی تونی بری
    یا کسی چه میدونه یهو دیدی دوباره چند سال دیگه قانون خرید سربازی اومد و تونستی بخریش
    اما این کارت که میگی بد ترین کاریه که میتونی انجام بدی
    مطمئن باش با این کار معافیت بهت نمیدن که هیچ، میگیرن گروه ب می کننت و بعدم داخل پایان خدمتت ثبتش می کنن (گروه ب یعنی مشکل اعصاب و روان)
    من نه کسی ام که سربازی رو رفته باشه و تموم کرده باشه که حسود باشم نه روحانی ام نه زن
    من همین امسال دو ماه قبل از دانشگاهم رفتم سربازی که یک ماه اموزشی بود و یک ماهم تو یگان بودم
    نمی خوام بگم حمالی نداره صد درصد که داره ولی اینجور نیست که ازش یه غول ساختی
    کلی رفیق با مرام و عالی پیدا میکنی ... کل حمالی ها هم مال چند ماه اوله بعد که چند ماه خدمت کردی و به قول سربازا پایه شدی عین یه نظامی راحتی
    ولی خب چون من خودم به شخصه کل راه های معافیت رو میدونم
    اینو بهت بگم که امکان نداره با این کار معافت کنن
    اگه بخوای من کلی راه بلدم که سربازی بهت راحت تر بگذره و اون قسمتی بیوفتی که دوست داری
    یه راه کار هم برای معافیت دارم که تست نشده ولی میتونی امتحان کنی
    خواستی بهم پیام بده
    ولی قدر سلامتیت رو بدون این فکرای مزخرف رو هم بزار کنار

19. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46137
    تشکـر
    9
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

شما اگه بشینی همینجوری حرص الکی بخوری و حساب کتاب عمرتو بکنی بیشتر عمرت تلف میشه!!!دومم اینکه عمر دست خداست سوم اینکه فرار کردن هیچ وقت راه درستی نبوده و نیست چهارمم بریدن همین انگشت همانا چنان بعد انجام چنین کاری بزرگ نمایی میکنه و تو زندگیتون با همین انگشت کوچک انقد کارا پیش میاد که پشیمون میشید تازشم همین انگشت نعمت خداست به خدا چه جوابی میخوای بدی اخه اگه انگشت مهمی نبود از اولم نباید میداشتیمش شما با کسی که یه انگشت نداره برخورد داشتی بدونی چی میکشه؟!

20. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    سربازی خوب نیست قبول دارم خودم رفتم مشکلات زیادی هم دارد ولی به هر حال یک دوره ایه باید بگذرد قانون مملکت هست ولی به هر حال فرار کردن درست نیست همیشه مشکلات هست در مراحل مختلف زندگی با سختیها مواجه میشویم اگر بخواهیم اینگونه عمل کنیم عاقبتالامر دست به خودکشی خواهیم زد پس به جای فرار از مشکلات با آنها روبرو شوید سربازی سخت هست ولی یک تمرین فرض کنید که آماده شرایط سخت می کند مخصوصا شرایطی که در ایران هست پس نیاز به مقاوم شدن و محکم شدن هست. پس این دوره را یک بازه برای تمرین استقامت و پایداری در برابر مشکلات بدان و با این دید خود را بساز.
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)